Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 

Sevgili İzdak'lılar

 

 , 
Yeni sezonumuz 22 Eylül’de başlıyor. Geçen sezon birbirinden güzel parkurları tamamladık, yeni dostlar edindik.

 

Yaz aylarında önce Sandras Dağı, Aladağlar 4 Zirve ve Transı, Kazbek Dağlarını tırmandık. En son Uşak Ulubey Kanyonu kampını yaptık. Her tecrübe bir eğitim oldu, hem öğrendik hem eğlendik.

 

22 Eylül de başlayacak günübirlik doğa yürüyüşlerimiz hava şartları ne olursa olsun Mayıs ayı sonuna kadar her pazar günü gerçekleşecek. Kamplarımız, eğitimlerimiz, yaz ve kış tırmanışlarımız,şenliklere katılımımız bu dönemde de devam edecek.
Eğitim,toplantı ve sunumlar dışında üyelerimizin sosyal faaliyet içinde kullanabileceği kulüp ofisimiz yeniden haftada 2 gün Perşembe ve Cumartesi sizlerin ziyaretine açık olacak.
Hem spor yapıp hem doğanın kusursuz düzeni içinde ,bitki ve canlıların uyumunu görmek bizlere hep iyi gelecek.

 

Daha olumlu,mutlu,verimli,barışcıl ve insancıl olacağız.Yarışmadan, birbirimize destek olarak , el vererek zirvelere tırmanacağız.

 

Yeni sezonu dolu dolu ve hep güzellikleriyle yaşamak dileklerimizle tüm üyelerimize ve takipçi doğa dostlarımıza selam ve sevgilerimizi sunuyoruz.

 

 

                                                                             İZDAK

 

 

 

12.11.2012 tarihli Sinop Gazetesi'nde yayımlanan haber

 

 

Sinop'ta bu yıl ilki gerçekleştirilen '' Ulusal Dağcılık ve Erfelek-Tatlıca Şelaleleri Tırmanış Şenliği'' kapsamında dağcılar il merkezine geldi.      
Sinop Valiliği önünde Vali Ahmet Cengiz ile bir araya gelerek program hakkında bilgi verdiler.      
Sinop Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile ile ilk kez gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca ve 8 İlden 150 dağcı katılıyor.      
Sinop Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ersan Çetin, amaçlarının hem dağcılığı hem de dünyaca ünlü 28 takım şelaleden oluşan Erfelek Tatlıca takım şelalelerini tanıtmak olduğunu söyledi. 
Etkinlik kapsamında Pazar günü sporcuların Erfelek-Tatlıca Şelaleleri'ne tırmanacağı da belirtildi.

Telif Hakkı © 2013. İzdak Dağcılık Kulübü . Tüm Hakları Saklıdır.