Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 

Sevgili İzdak'lılar

 

 , 
Yeni sezonumuz 22 Eylül’de başlıyor. Geçen sezon birbirinden güzel parkurları tamamladık, yeni dostlar edindik.

 

Yaz aylarında önce Sandras Dağı, Aladağlar 4 Zirve ve Transı, Kazbek Dağlarını tırmandık. En son Uşak Ulubey Kanyonu kampını yaptık. Her tecrübe bir eğitim oldu, hem öğrendik hem eğlendik.

 

22 Eylül de başlayacak günübirlik doğa yürüyüşlerimiz hava şartları ne olursa olsun Mayıs ayı sonuna kadar her pazar günü gerçekleşecek. Kamplarımız, eğitimlerimiz, yaz ve kış tırmanışlarımız,şenliklere katılımımız bu dönemde de devam edecek.
Eğitim,toplantı ve sunumlar dışında üyelerimizin sosyal faaliyet içinde kullanabileceği kulüp ofisimiz yeniden haftada 2 gün Perşembe ve Cumartesi sizlerin ziyaretine açık olacak.
Hem spor yapıp hem doğanın kusursuz düzeni içinde ,bitki ve canlıların uyumunu görmek bizlere hep iyi gelecek.

 

Daha olumlu,mutlu,verimli,barışcıl ve insancıl olacağız.Yarışmadan, birbirimize destek olarak , el vererek zirvelere tırmanacağız.

 

Yeni sezonu dolu dolu ve hep güzellikleriyle yaşamak dileklerimizle tüm üyelerimize ve takipçi doğa dostlarımıza selam ve sevgilerimizi sunuyoruz.

 

 

                                                                             İZDAK

 

 

 

Üyelik

İZDAK'a üye olmadan önce, yıllık programımızda yer alan ve başlangıç aşamasındaki aday sporcular için en uygun faaliyet olan günübirlik doğa yürüyüşü (hiking) etkinliklerine en az üç kez katılmanızı öneriyoruz. Böylece hem kendi beklentilerinizi ve beden performansınızı sınamanız, hem kulüp kültürü ve hedefleri hakkında bilgi sahibi olmanız, hem de kulüp yöneticileri ve deneyimli sporcularının sizleri gözlemleyip, öneri ve tavsiyelerde bulunmalarına fırsat tanımanız mümkün olacaktır. Dağcılık sporunu ve kulüp tüzüğünü kendinize uygun bulduğunuzda ise artık aşağıdaki koşulları yerine getirerek İZDAK bürosuna uğramanıza sıra gelmiş demektir.

Üyelik Koşulları:
1. Kulüp etkinliklerine katılmak ve görevlendirmelerde sorumluluk almak,
2. Kulüp üyeliğine uygun yapıcı ve disiplinli davranışlara sahip olmak, beklentilerden çok kulübe katkıda bulunabilmek,
3. Dernek tüzüğünü okumuş ve kabul etmiş olmak,
4. Hiking ve trekking faaliyetleri dışındaki dağcılık etkinliklerine katılmak için temel dağcılık eğitimi almak gerektiğini baştan kabul etmek,                                   
5. Başka bir spor kulübüne üye kaydınız ve sporcu lisansınızın olup olmadığını belirtmek,
6. Yönetim Kurulu'nun onayını almak,
7. Beş (5) adet fotoğraf,  40 TL giriş ücreti ve aylık 10 TL olmak üzere altı aylık dernek aidatı, aşağıda örneği olan 1 adet "Üye Bilgi ve Giriş Formu", bağlı bulunduğunuz Aile Hekimliğinizden onaylı ve protokol numaralı 1 adet "Sağık Raporu" ve 2 adet nüfus cüzdanı fotokopisini(T.C. kimlik numarası yazılı olmalıdır) teslim etmek.  

İzdak aidat ve her türlü ödemelerinizi  Halk Bankası Konak Şb. IBAN No. TR38 0001 2009 7340 0016 0000 74 numaralı hesaba yapabilirsiniz.

Not: 18 yaşını doldurmamış sporcuların "Veli İzin Belgesi"ni imzalatmak için aileleriyle birlikte müracaat yapmaları zorunludur.

Üye Bilgi ve Giriş Formu
Lisan Çıkartma Tescil Belgesi
Veli İzin Belgesi

***  Günübirlik Doğa Yürüyüşlerine Katılmak için Aday Üyelik Başvuru Formu  ***

 

 

 

Telif Hakkı © 2013. İzdak Dağcılık Kulübü . Tüm Hakları Saklıdır.